• SZANOWNI RODZICE!

Z powodu awarii internetu informujemy, że listy dzieci i wszelkie wytyczne wstawimy na stronę ok. godziny 11:00

• KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!

• DRODZY RODZICE DZIECI Z KONTYNUACJI !!!!!!!!!!!

W związku zachowaniem procedur bezpieczeństwa wewnętrznego na wypadek wystapienia choroby zakaźnej COVID-19 w naszym przedszkolu prosimy rodziców dzieci z kontynuacji (NIE NOWOPRZYJĘTYCH!!!) o wypełnienie oświadczenia o zatrudnieniu i odesłanie go do 26.08.2020 (środa) do godziny 10:00  na adres przedszkolebielsk@gmail.com. Ww. oświadczenie jest niebędne do prawidłowego, zgodnego z wytycznymi GIS ustalenia organizacji pracy poszczególnych oddziałów.

W razie problemów z wydrukowaniem, służymy wersją papierową w przedszkolu.

NIEZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA W TERMINIE OZNACZAĆ BĘDZIE, ŻE RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI NIE SĄ ZATRUDNIENI.

DRUK DO POBRANIA:  OSWIADCZENIE_O_ZATRUDNIENIU.pdf

Bardzo prosimy również o poinformowanie placówki o wszelkich zmianach dotyczących czasu pobytu dziecka w naszym przedszkolu.

Elżbieta Wojnowska