• KOMUNIKAT !!!

• UWAGA !

Rodzice dzieci nowo przyjętych oraz odbierających od września 2020 dodatkowe karty wstępu  proszeni są o zgłaszanie się z nimi do intendenta.

Prosimy również o zgłoszenie się osoby z kartą nr 0010805359 do intendenta.

• ZDJĘCIA W PRZEDSZKOLU

• W dniu 1 października 2020 roku (czwartek) w naszym przedszkolu sa organizowane ZDJĘCIAProsimy chętnych rodziców o wybór propozycji i wpisanie się na listę umieszczoną na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

Jednocześnie podkreślamy, że podczas robienia zdjęć w przedszkolu będą przestrzegane zasady reżimu sanitarnego:

- każda grupa będzie miała zdjęcia o wyznaczonej godzinie;

- po wyjściu każdej grupy sala będzie dezynfekowana i wietrzona, a rekwizyty użyte do robienia zdjęć również zostaną zdezynfekowane.

• UBEZPIECZENIE 2020/2021

• Informujemy, że decyzją Rady Rodziców na rok szkolny 2020/2021 ubezpieczycielem w naszym przedszkolu została ponownie firma Interrisk. W tym roku jednak będziecie Państwo sami wybierać wariant i płacić za ubezpieczenie dziecka online. Prosimy o zgłaszanie się do pani intendent po ulotkę informacyjną dotyczącą wariantów ubezpieczenia oraz instrukcji opłacenia składki. Przypominamy, że ubezpieczenie należy opłacić do dnia 30 września 2020 roku.

• KOMUNIKAT !!!

• Rodzice!

Informujemy, że przyprowadzanie i odbieranie przez Państwa dzieci powinno odbywac się zgodnie z godzinami zapisanymi przez Państwa (!) w porozumieniach!

PRZYPOMINAMY PAŃSTWU O ICH PRZESTRZEGANIU!!!

Prosimy o nie pozostawianie w przedszkolu dzieci dłużej aniżeli jest to określone w porozumieniu!

• Szanowni Rodzice,

Pragnę poinformować, że środki dezynfekujące, które są stosowane w naszym przedszkolu, to:

a)      Trisept MIX - substancja czynna: etanol-730g/kg. Jest to środek dopuszczony do powszechnego stosowania w obszarze medycznym i służy do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym.

b)     Trisept COMPLEX- substancje czynne: etanol-700g/kg. Jest to płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk, powierzchni oraz urządzeń.

Elżbieta Wojnowska