• Razem na Święta

• W tym roku nasze przedszkole dołączyło do akcji "Razem na Święta". Dzieci z grupy Motylków wraz z Panią Sylwią Karpińską, wykonali kartki świąteczne, które następnie zostały wrzucone do skrzynek pocztowych mieszkańców Bielska. Wszystkim, którzy nie otrzymali kartki składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. By przyjście na świat Chrystusa Przyniosło ze sobą radość, Pokój, nadzieję i miłość.

• KOMUNIKAT !!!

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w porozumieniu z organem prowadzącym, w dniu 24 grudnia 2020 roku (Wigilia) przedszkole będzie nieczynne.

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym (28.12-31.12.2020) oraz okresem ferii zimowych (4.01-15.01.2021) prosimy rodziców deklarujących pobyt dziecka w tym czasie o zapisywanie się na listy umieszczone u pani intendent. Ma to na celu zorganizowanie zarówno żywienia w przedszkolu, jak i organizacji pracy oddziałów.

• Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020r, poz. 2091) z powodu pandemii koronawirusa wszelkie zgromadzenia i imprezy są zakazane.

W związku z tym uroczystości choinkowe oraz Jasełka przedszkolne odbędą się w tym roku w zmienionej formie.

Wychowawcy grup przygotowują z dziećmi przedstawienia, które zostaną w dniach 21-22 grudnia 2020 roku przez nich nagrane, a następnie opublikowane na stronie przedszkola. Więcej szczegółów dotyczących uroczystości będą ustalać z Państwiem wychowawcy grup.

Elżbieta Wojnowska