• Dzień Pluszowego Misia

• W dniu 24 listopada przedszkolaki z najstarszych grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela - Misia. Przygotowano dla dzieci wiele atrakcji: rebusy, zagadki, quizy, zabawy ruchowe przy piosenkach "Pluszowy miś", "Jadą , jadą misie", " Jedna łapka, druga łapka". Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, miały okazję obejrzeć kultowe bajki z lat 70- tych oraz wykonywały pracę plastyczną. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medal przyjaciela Pluszowego Misia.

Justyna Dominiak

Bożena Wójcik

• Teatrzyk "Lodowa opowieść"

• W dniu 14 grudnia 2021 roku (wtorek) do naszego przedszkola zawita teatrzyk ze spektaklem „Lodowa opowieść”. Koszt: 5 złotych/ dziecko. Wpłat proszę dokonywać u wychowawcy.

Jeżeli jakieś dziecko nie chce brać udziału w spektaklu, proszę o zgłoszenie tego faktu wychowawcy.

• KOMUNIKAT !!!!

• DRODZY RODZICE!

W ostatnim czasie obserwujemy zwiększoną zachorowalność wśród dzieci przede wszystkim na: zapalenie spojówek, bóle brzucha oraz wymioty. W związku z powyższym informuję, że przyprowadzanie dzieci z wyżej wymienionymi objawami skutkuje rozszerzaniem się chorób na inne dzieci oraz na personel przedszkola. Bardzo proszę o zachowanie rozsądku i nie przyprowadzanie dzieci z objawami chorobowymi oraz dzieci niedoleczonych do placówki. Przypominamy, że w takich sytuacjach rodzice dzieci chorych będą wzywani po natychmiastowy ich odbiór z placówki !
            SZANUJMY SIEBIE WZAJEMNIE!

Elżbieta Wojnowska,

• ZDJĘCIA W PRZEDZKOLU

• DRODZY RODZICE!

W dniu 30 LISTOPADA  (wtorek) w naszym przedszkolu odbędą się zdjęcia. Firma w swojej ofercie ma następujące propozycje:

1. Propozycja świąteczna

2. Kalendarze

Bardzo prosimy o zapisywanie się chętnych na tablicach grupowych

• KONKURS!

• Polskie Radio Dzieciom ogłasza czwartą edycję rodzinnego konkursu literacko – plastycznego na najpiękniejsze świąteczne wspomnienia. Opowiadania, listy, kartki z pamiętnika, wiersze oraz komiksy ocenią popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke, ceniony twórca literatury dla dzieci, rysownik i autor komiksów Tomasz Samojlik oraz dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom Martyna Chuderska. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z załączoną informacją  w pliku: IP_Startuje_Gwiazdkopisanie_-rodzinny_konkurs_Polskiego_Radia_Dzieciom_08112021.docx​​​​​​​

• KOMUNIKAT!

• W związku ze Świętem Niepodległości wypadającym w czwartek 11 listopada oraz dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 12 listopada w szkole podstawowej, prosimy rodziców o wiadomość zwrotną NA DZIENNIK ELEKTRONICZNY z informacją, jeśli dziecko będzie uczęszczało w tym dniu (piątek) do przedszkola. Jest to związane z koniecznością organizacji żywienia. Brak informacji zwrotnej oznacza, że dziecka w tym dniu nie będzie w placówce.Informację o obecności dzieci proszę przekazać na konto p. Joanny Rozkosz do dnia 9 listopada 2021 (wtorek)