• Wszystkie Kolory Świata

• Szanowni Rodzice !!

Po raz drugi rozpoczynamy w naszym przedszkolu akcję pod patronatem   Unicef   „Wszystkie kolory świata „ . Celem tej akcji jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących dzieci z biednych krajów afrykańskich ,gdzie nawet szczepienia dla dzieci, są ogromnym problemem .

W ramach tej akcji ,przeprowadzimy zajęcia i pogadanki z dziećmi , uświadamiające problem szczepień w Afryce

Was rodzice,  również  prosimy o zaangażowanie się w akcję . Można to zrobić poprzez uszycie laleczek , dzięki którym ,będziemy się starali pozyskać fundusze  na rzecz dzieci potrzebujących.

Finałem akcji będzie uroczystość przedszkolna on -line , podczas której zaprezentują się dzieci z naszego przedszkola a także będą wystawione uszyte laleczki. Każdy chętny będzie mógł nabyć taką laleczkę i wesprzeć akcję .

Chętni rodzice mogą otrzymać szablony do uszycia lalek.

Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przekazane na konto Unicef.

Szczegóły akcji u koordynatora i nauczycieli wszystkich grup.

Poprzednia akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Tym razem również liczymy na Państwa aktywność i życzliwość!!!

Agnieszka Klepczyńska

nauczyciele wszystkich grup

• W dniu 21 stycznia 2022 r. (piątek)

ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW NA BAL KARNAWAŁOWY !

Będzie się on odbywał turami w określonych godzinach z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego :)

Chętne dzieci mogą się przebrać lub przynieść strój do przedszkola.

• DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSZKOLA W OKREŚIE FERYJNYM

• DRODZY RODZICE!

W związku ze zbliżającymi się feriami w dniach 31 STYCZNIA- 11 LUTEGO 2022 prosimy o zapisywanie dzieci, które w tym okresie będą uczęszczać do przedszkola na listę do pani intendent. Jest to związane z koniecznością zaplanowania zakupów spożywczych. Zapisów proszę dokonywać do piątku 21 stycznia włącznie!