• NASZA KADRA PEDAGOGICZNA

Nasza kadra pedagogiczna to nauczycielki
          z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Dobrze znają ich potrzeby i umiejętnie
          wspierają je we wszechstronnym rozwoju.

Wspólnie z kadrą pomocniczą tworzą
          niepowtarzalną, ciepłą i rodzinną atmosferę.

Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne o specjalności pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna i inne. Ciągle poszerzają swoją wiedzę poprzez studia, kursy, szkolenia i warsztaty. Nauczyciele są otwarci na nowości wydawnicze, nowe metody pracy z dziećmi i innowacje pedagogiczne, zgodne z nowymi trendami w pedagogice i psychologii.

Dodatkowe zajęcia z dziećmi prowadzą nauczycielka angielskiego oraz nauczycielka-katecheta. Wsparciem naszej pracy pedagogicznej jest współpraca z pedagogiemi logopedą.

Nasza kadra pedagogiczna:

mgr  Elżbieta Wojnowska - dyrektor (nauczyciel dyplomowany)

Nauczyciele/Wychowawcy:

mgr Beata Tyburczy                                             mgr Agnieszka Klepczyńska

(nauczyciel mianowany)                                         (nauczyciel dyplomowany)

mgr Wioleta Kozłowska                                  mgr Klementyna Mówińska

(nauczyciel dyplomowany)                                            (nauczyciel dyplomowany)

mgr Joanna Rozkosz                                            mgr Małgorzata Spadło

(nauczyciel dyplomowany)                                       (nauczyciel mianowany)

mgr Magdalena Fusik

(nauczyciel początkujący)

Nauczyciel-Katecheta mgr Anna Małgorzata Maruszewska (nauczyciel dyplomowany)