• DYŻURY W WEEKEND MAJOWY

• Uwaga Rodzice!!!

W związku ze zbliżającym się weekendem majowym proszę o zgłaszanie dzieci, które będą w dniu 2 maja w przedszkolu. Zgłaszamy dzieci do pani intendent. Bardzo proszę o przemyślane zgłaszanie, ponieważ na ich podstawie dokonujemy zakupów produktów żywnościowych.

• TEATRZYK W DN. 10.05.2022

•

W dniu 10 maja 2022 roku (wtorek) zawita do naszego przedszkola teatrzyk z przedstawieniem „Bezcenne skarby”.

Koszt: 5 złotych/ dziecko.

Jeśli ktoś z rodziców nie życzy sobie udziały dziecka w przedstawieniu, prosimy o zgłoszenie tego faktu wychowawcy.

• KOMUNIKAT !!!

• INFORMACJA DLA RODZICÓW, KTÓRZY ZAPISALI SWOJE DZIECI NA DYŻUR OKOŁOŚWIĄTECZNY:

Informujemy, że w Wielki Piątek (to jest 15 kwietnia 2022r) przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-13:00 !!!