• DEKLARACJE KONTYNUACJI 2024/2025

• DRODZY RODZICE!

Do Państwa półek zostały/ zostaną włożone deklaracje kontynuacji wychowania przedszkolnego na kolejny rok szkolny. Proszę o ich wypełnienie i dostarczenie najpóźniej do 13.02.2024r (wtorek). NIEZŁOŻENIE DEKLARACJI W TERMINIE BĘDZIE SKUTKOWAĆ ZWOLNIENIEM MIEJSCA W PRZEDSZKOLU PRZEZ PAŃSTWA DZIECKO NA KOLEJNY ROK SZKOLNY.

Przewodniczący Komisji Rektutacyjnej,

Joanna Rozkosz

P.S. Bardzo proszę o sumienne wypełnianie deklaracji, gdyż druki niekompletne będą Państwu zwracane celem uzupełnienia.

• W dniu 01 LUTEGO  2024. (czwartek)

ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW NA BAL KARNAWAŁOWY !

Chętne dzieci mogą się przebrać lub przynieść strój do przedszkola.

• BEZPIECZNE FERIE

• W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Sekcja Higieny Dzieci i Młodzieży oraz Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Płocku, przesyła ulotki dot. bezpiecznych ferii.  Zawierają one przydatne wskazówki dotyczące właściwego ubioru, ochrony przed zimnem oraz bezpiecznego wypoczynku.