• ZDJĘCIA W PRZEDSZKOLU

• W dniu 1 października 2020 roku (czwartek) w naszym przedszkolu sa organizowane ZDJĘCIAProsimy chętnych rodziców o wybór propozycji i wpisanie się na listę umieszczoną na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

Jednocześnie podkreślamy, że podczas robienia zdjęć w przedszkolu będą przestrzegane zasady reżimu sanitarnego:

- każda grupa będzie miała zdjęcia o wyznaczonej godzinie;

- po wyjściu każdej grupy sala będzie dezynfekowana i wietrzona, a rekwizyty użyte do robienia zdjęć również zostaną zdezynfekowane.

• UBEZPIECZENIE 2020/2021

• Informujemy, że decyzją Rady Rodziców na rok szkolny 2020/2021 ubezpieczycielem w naszym przedszkolu została ponownie firma Interrisk. W tym roku jednak będziecie Państwo sami wybierać wariant i płacić za ubezpieczenie dziecka online. Prosimy o zgłaszanie się do pani intendent po ulotkę informacyjną dotyczącą wariantów ubezpieczenia oraz instrukcji opłacenia składki. Przypominamy, że ubezpieczenie należy opłacić do dnia 30 września 2020 roku.

• KOMUNIKAT !!!

• Rodzice!

Informujemy, że przyprowadzanie i odbieranie przez Państwa dzieci powinno odbywac się zgodnie z godzinami zapisanymi przez Państwa (!) w porozumieniach!

PRZYPOMINAMY PAŃSTWU O ICH PRZESTRZEGANIU!!!

Prosimy o nie pozostawianie w przedszkolu dzieci dłużej aniżeli jest to określone w porozumieniu!

• Szanowni Rodzice,

Pragnę poinformować, że środki dezynfekujące, które są stosowane w naszym przedszkolu, to:

a)      Trisept MIX - substancja czynna: etanol-730g/kg. Jest to środek dopuszczony do powszechnego stosowania w obszarze medycznym i służy do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym.

b)     Trisept COMPLEX- substancje czynne: etanol-700g/kg. Jest to płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk, powierzchni oraz urządzeń.

Elżbieta Wojnowska

• SZANOWNI RODZICE!

Z powodu awarii internetu informujemy, że listy dzieci i wszelkie wytyczne wstawimy na stronę ok. godziny 11:00

• KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!

• DRODZY RODZICE DZIECI Z KONTYNUACJI !!!!!!!!!!!

W związku zachowaniem procedur bezpieczeństwa wewnętrznego na wypadek wystapienia choroby zakaźnej COVID-19 w naszym przedszkolu prosimy rodziców dzieci z kontynuacji (NIE NOWOPRZYJĘTYCH!!!) o wypełnienie oświadczenia o zatrudnieniu i odesłanie go do 26.08.2020 (środa) do godziny 10:00  na adres przedszkolebielsk@gmail.com. Ww. oświadczenie jest niebędne do prawidłowego, zgodnego z wytycznymi GIS ustalenia organizacji pracy poszczególnych oddziałów.

W razie problemów z wydrukowaniem, służymy wersją papierową w przedszkolu.

NIEZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA W TERMINIE OZNACZAĆ BĘDZIE, ŻE RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI NIE SĄ ZATRUDNIENI.

DRUK DO POBRANIA:  OSWIADCZENIE_O_ZATRUDNIENIU.pdf

Bardzo prosimy również o poinformowanie placówki o wszelkich zmianach dotyczących czasu pobytu dziecka w naszym przedszkolu.

Elżbieta Wojnowska

• Dzień Ojca

• W dniu dzisiejszym drogi Tatku,

zdrowia, szczęścia i dostatku.

W życiu samych przyjemności,

w duszy niechaj spokój gości.

• KOMUNIKAT !!!!!!!!!!

• Uwaga Rodzice dzieci 6 letnich

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Samorządowym Przedszkolu w Bielsku w grupach 6 latków "Krasnale", "Misie", "Słoneczka" (tylko dzieci idące do szkoły) odbedzie się 24 czerwca 2020 roku według ustalonego harmonogramu.

Grupa Krasnale godzina 9.00-10.00

Grupa Misie godzina 10.30-11.30

Grupa Słoneczka 12.00- 13.00

W związku z wytycznymi GIS zostały ustalone w tym dniu  zasady wejścia, pobytu oraz wyjścia z placówki.

Dzieci wchodzą do przedszkola wejsciem "B"  (wejścia będą oznaczone na drzwiach), bez rodziców punktualnie według harmonogramu każdej grupy. Dzieci przy wejściu odbiera wychowawca o ustalonej godzinie i wprowadza na salę gimnastyczną. Przed wejściem dzieci dezynfekują ręce. Po rozdaniu dyplomów wychowawca wyprowadza dzieci do wyjścia "A" (głównego) i przekazuje rodzicom.

• DYŻUR WAKACYJNY

• Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 6/2020 Wójta Gminy Bielsk z dnia 23 stycznia 2020r w sprawie organizacji dyżurów wakacyjnych dla samorządowych przedszkoli prowadzonych przez gminę Bielsk

w dniach 1-31 lipca 2020 roku w nasze przedszkole organizuje dyżur wakacyjny.

Osoby zaintresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do 18 czerwca 2020 roku (czwartek) włącznie.

Podpisanie porozumienia rodzicami/ opiekunami prawnymi odbędzie sie 19 czerwca 2020 roku (piątek). Nie podpisanie umowy w terminie jest równoznaczne z rezygnacja z dyżuru wakacyjnego.

Druk do pobrania:  zgloszenie_na_dyzur_wakacyjny.pdf051.jpg

• KOMUNIKAT!

• Informujemy, że w porozumieniu z organem prowadzącym w dniu 12 czerwca 2020 roku (piątek) przedszkole nie będzie funkcjonować.