• Razem na Święta

• W tym roku nasze przedszkole dołączyło do akcji "Razem na Święta". Dzieci z grupy Motylków wraz z Panią Sylwią Karpińską, wykonali kartki świąteczne, które następnie zostały wrzucone do skrzynek pocztowych mieszkańców Bielska. Wszystkim, którzy nie otrzymali kartki składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. By przyjście na świat Chrystusa Przyniosło ze sobą radość, Pokój, nadzieję i miłość.

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w porozumieniu z organem prowadzącym, w dniu 24 grudnia 2020 roku (Wigilia) przedszkole będzie nieczynne.

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym (28.12-31.12.2020) oraz okresem ferii zimowych (4.01-15.01.2021) prosimy rodziców deklarujących pobyt dziecka w tym czasie o zapisywanie się na listy umieszczone u pani intendent. Ma to na celu zorganizowanie zarówno żywienia w przedszkolu, jak i organizacji pracy oddziałów.

• Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020r, poz. 2091) z powodu pandemii koronawirusa wszelkie zgromadzenia i imprezy są zakazane.

W związku z tym uroczystości choinkowe oraz Jasełka przedszkolne odbędą się w tym roku w zmienionej formie.

Wychowawcy grup przygotowują z dziećmi przedstawienia, które zostaną w dniach 21-22 grudnia 2020 roku przez nich nagrane, a następnie opublikowane na stronie przedszkola. Więcej szczegółów dotyczących uroczystości będą ustalać z Państwiem wychowawcy grup.

Elżbieta Wojnowska

• Światowy Dzień Pluszowego Misia

• W dniu 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia Nasze Przedszkolaki otrzymały wiadomość od Misia i kolorowanki, które mogły umilić im czas. Bardzo dziękuję za wiadomość od Misia Teddy Eddie z Sierpca. ​​​​​​​

Sylwia Karpińska

• Konkurs Moja ulubiona postać z bajki rozstrzygnięty!

• Z przyjemnością informuję, że konkurs „Moja ulubiona postać z bajki”, organizowany przez panią Sylwia Karpińską, został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim dzieciom uczęszczającym do naszego przedszkola , którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

1 miejsce Karol Filant

2 miejsce Łucja Raćkowska

3 miejsce Gabriela Tarka.

• DRODZY RODZICE!

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami "osoba współzamieszkująca z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 (pozytywny wynik testu) ma obowiązek poddania się kwarantannie od dnia uzyskania pozytywnego wyniku testu do 7 dni po zakończeniu izolacji osoby zakażonej."

W związku z powyższym, jeżeli u Państwa w domu jest osoba zakażona, to dziecko do przedszkola może zostać przyprowadzone dopiero po 7 dniach od zakończeniu izolacji osoby zakażonej.

• Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek ogłaszamy konkurs. Zadaniem jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, przedstawiającej ulubioną postać z bajki. Zachęcamy do używania różnych technik, które wyróżnią pracę.

Prace  podpisane imieniem i nazwiskiem oraz nazwą grupy proszę przynosić do do Pani Sylwii Karpińskiej.

Termin oddania prac: 16.11.2020

• KOMUNIKAT

• W związku z zawieszeniem zajęc stracjonarnych w szkołach podstawowych informujemy, że dowóz dzieci do przedszkola autobusem szkolnym zosław zaiweszony od dnia 9 listopada 2020 roku do odowłania. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

• KOMINIKAT !!!

• DRODZY RODZICE!

Od jutra tj. 2 listopada 2020 roku wszystkie grupy przedszkolne pracują stacjonarnie. Dla grup "Krasnali" i "Żabek" kwarantanna sie skończyła. Jednak nauczyciele tych grup są jeszcze na zwolnieniach lekarskich. W związku z tym w tych grupoach w dniu jutrzejszym będą zorganizowane zastepstwa. W miarę możliwości będziemy się starali nie łączyć dzieci, o ile to będzie możliwe. Dlatego apelujemy też do Państwa, abyście odbierali dzieci wg zadeklarowanych przez siebie godzin. Bądźmy w tym czasie dla siebie wyrozumiali i przestrzegajmy wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Życzę wszystkim, abyśmy wspólnie i bezpiecznie dla nas i naszych rodzin przeszli przez czas pandemii koronawirusa.

Elżbieta Wojnowska

• Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego z okazji Światowego Dnia Zwierząt

• 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji w naszym Przedszkolu organizowany był konkurs fotograficzny. Dzieci z całej gminy Bielsk, które uczęszczają do przedszkola mogły pokazać swoje zdolności fotograficzne i zrobić zdjęcie swoim pupilom lub innym zwierzętom. Na fotografiach, które zostały przysłane, znalazły się koty, psy, gęsi, A także żółw, motyl i konik polny.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w następnych.

Karpińska Sylwia

• UWAGA !

Rodzice dzieci nowo przyjętych oraz odbierających od września 2020 dodatkowe karty wstępu  proszeni są o zgłaszanie się z nimi do intendenta.

Prosimy również o zgłoszenie się osoby z kartą nr 0010805359 do intendenta.